LG CL18F/UUA1 inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
LG CL18F/UUA1 inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 4,7 kW hűtési teljesítmény,
- 5,2 kW fűtési teljesítmény,
- 5,1 SEER,
- 3,8 SCOP,
- compact kivitel (rövidebb csövezési hossz és szűkebb működési tartomány),
- alacsony statikai nyomás,
- energiatakarékos üzemmód,
- csendes működés,
- PREMTB001 vezetékes távirányító (alaptartozék),
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 4.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.2 kW |
| SEER | 5.1 |
| SCOP | 3.8 |
| Zajszint (kültéri) | 56 db(A) |
| Energiaosztály | A++ |
| Méretek (beltéri) | 1100x190x460 |
| Méretek (kültéri) | 770x545x288 |
| Súly (beltéri) | 20.9 kg |
| Súly (kültéri) | 33.3 kg |
| Csőméret | 6,35 / 12,7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

