Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
292.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
293.047 Ft
| SCOP | 4.4 |
| SEER | 8.1 |
295.950 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.9 kW |
299.900 Ft
| SCOP | 4.4 |
| SEER | 8 |
305.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
307.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.2 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
309.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.5 kW |
310.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
310.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.7 kW |
311.900 Ft
| SCOP | 3.8 |
| SEER | 5.1 |
313.690 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 5.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.13 kW |
319.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.9 kW |
321.950 Ft
