Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.7 kW |
259.950 Ft
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
261.620 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 7.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
262.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 9.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.72 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.13 kW |
269.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.95 kW |
269.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
269.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.8 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
269.900 Ft
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
272.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.61 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
273.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 3.3 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.7 kW |
274.900 Ft
| Energiaosztály | A++ |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
275.590 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.82 kW |
276.900 Ft
| Energiaosztály | A++ |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
285.190 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
288.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW |
288.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 7.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
289.900 Ft
